Bursa Vajinismus Tedavisinde Uzman Desteğinin Önemi

Bursa Vajinismus Tedavisinde

Bursa Vajinismus Tedavisinde Uzman Desteğinin Önemi

Kadın hastalığı olarak gösterilen bu durum kadınlarda fiziksel ve de zihinsel olarak kadınların kasılmasına ve gerilmesine neden olmaktadır. Vajinanın giriş kısmında istek dışı gerçekleşen bu gerilme ve kasılma kadınların korkulu rüyaları arasında yer almaktadır. Hatta bu kasılma öyle boyutlara geliyor ki, cinsel birleşme imkansız hale gelebiliyor ve bu durum ciddi sorunlara neden olmaktadır. Bu kasılmalar bilere yapılan bir tepki olmayıp, vücut bu tepkiyi istem dışı vermektedir. Bu gerilme nedeni ile cinsel birleşmede kadında ciddi ağrılar olabilmekte ve cinsel birleşmeyi zora sokabilmektedir. Bu durumdan kaynaklı olarak kadın gebe kalabilir mi, sorusu en çok gelen sorulardan biridir. Uzmanlar bu konu ile ilgili genel olarak kadının gebe kalabileceğini ancak normal birine oranla bu oranın düşük olabileceğini söylemektedirler.

Vajinismus Çocuk Sahibi Olmaya Engel Mi?

Jinemed Tüp bebek merkezi ile vajinismus sorunu yaşayan bayanlar çocuk sahibi olabiliyor ve bu sayede ciddi sorun yaşadıkları bu durumdan kurtulabiliyorlar. Tüp bebek merkezinde hizmet veren Op. Dr. Murat Erdemir bayanlara tüp bebek ile çocuk sahibi olabilme ihtimalini yüksek oranlara taşımaktadır. Sizde çeşitli nedenlerden dolayı çocuk sahibi olamıyorsanız, tüm bebek merkezi ile hayal ettiğiniz çocuğunuza kavuşabilirsiniz. Uzman desteği vajinismus tedavisinde oldukça önemlidir. Bu nedenle çocuk sahibi olamayan bayanlar cinsel birleşmede sorunlar yaşayabiliyorlar. Sizde Op. Dr. Murat Erdemir ile vajinismus hastalığı ile mücadele ediyor ve özel hayatınızda çeşitli sıkıntılar yaşıyorsanız, bebeğinize sahip olabilir ve bu sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Uzman Desteği Vajinismus Tedavisinde Önemi Oldukça Fazladır

Sizde eğer vajinismus sorunu ile uğraşıyorsanız, Op. Dr. Murat Erdemir ile bu sorundan kurtulabilir ya da tüp bebek yöntemi ile çocuk sahibi olabilirsiniz. Farklı vajinismus tipleri mevcut olup, kişiden kişiye farklı tiplerde ortaya çıkmaktadır. Primer ile sekonder vajinismus olmak üzere vajinismus tipleri ikiye ayrılmaktadır. Ancak tedavisi imkansız olmayan bu durum ile başa çıkmak istiyor ya da çocuk sahibi olmak istiyorsanız, Jinemed Bursa tüp bebek merkezi ile hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tüp Bebek Gebeliklerinde Erken Doğum Olur Mu? başlıklı makalemizde bursa tüp bebek, bursa tüp bebek uzmanı ve bursada en iyi tüp bebek merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.

Share:

Bir cevap yazın