Op. Dr. Murat Erdemir – Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi

dr-murat-erdemir

Op. Dr. Murat Erdemir, Bursa Tüp Bebek Uygulamaları hakkındaki bilgi ve deneyimlerini 2004 yılından bu yana Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi altında uygulamaktadır.

Bundan 30 yıl önce Prof. Dr. Teksen ÇAMLIBEL tarafından kurulan Türkiye’nin ilk Tüp Bebek Merkezi olan Jinemed, kurulduğu ilk günden bugüne teknolojik ve deneyim açısından büyük gelişmeler kaydetmiştir. ICSI (yumurtanın içine sperm içine konulması) işlemi yine ilklerin merkezi JİNEMED’de gerçekleştirilmiştir.

Çıkmış olduğu bu yolda ilkelerinden taviz vermeden ilerlemeye devam eden JİNEMED, 2004 yılında Op. Dr. Murat ERDEMİR liderliğinde Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi‘ni açmıştır. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu CTF Embriyoloji Laboratuvarından 26 yıllık deneyimi ile Embriyolog Feyhan ELİBOL’un ekibimize katılmasıyla Embriyoloji Laboratuvarımızı da aktif hale getirerek başarılarımızı bir üst noktaya taşımız olduk.

Yaptığımız tedavi süreci hassas bir konu olduğu için, hastalarımız tarafından ulaşılabilir olmak bizim en çok önem verdiğimiz konulardan biridir. Bu yüzden Bursa Tüp Bebek Merkezimizde tedavi gören hastalarımız, gebelik öncesi veya gebelik esnasında alanlarında uzmanlaşmış IVF hemşerilerimize ve Op. Dr. Murat ERDEMİR’e 24 saat ulaşabilmektedirler. Hem medikal hem de idari kadromuz, tüm tedavi sürecinde ve gebelik sürecinde tedavinin yükünü ve stresini sizlere yaşatmamak için gereken tüm çabayı sarfetmektedirler.

Günümüzde her yedi çiftten birinin çocuk sahibi olamama şikayeti ile karşılaştığı ve ülkemizde her geçen gün sayısı artan Tüp Bebek Merkezlerini göz önünde bulundurduğumuzda iyi bir Tüp Bebek Merkezi seçmek gerçekten zor bir durum almaya başlamıştır. Peki iyi bir tüp bebek merkezinde hangi özellikler olması gerekir.

  • Üremeye Yardımcı Teknikler Sertifikası
  • Kadın Hastalık ve Doğum Uzmanının varlığı ve başarısı
  • Tam Donanımlı Embriyoloji Laboratuvarı
  • Embriyolog bulunması ve tecrübesi
  • Steril ve temiz bir ortam
  • Profesyonel bir kadro

Saydığımız tüm bu özelliklere sahip ve gelişen teknolojiye ve yeni tedavi yöntemlerini sürekli takip eden merkezimiz, profesyonel kadrosu ve Türkiye standartlarının üstündeki Embriyoloji labaratuvarı ile Bursa’nın merkezinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir sene korunma olmaksızın ilişkiniz olmasına rağmen gebe kalamıyorsanız mutlaka yukarıda saydımız özelliklere sahip bir tüp bebek merkezi ile iletişim kurarak bir uzmandan randevu almalısınız. Eğer tercihiniz Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi’nden yana olursa Op. Dr. Murat Erdemir ve ekibim olarak daima yanınızda ve yakınınızdayız.

Saygılarımla..

Op.Dr. Murat ERDEMİR
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi IVF Ünite Direktörü

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Siz de Türkiye'nin En Başarılı Tüp Bebek Merkezlerinden Olan Jinemed Bursa'dan Randevu Almak İçin Hemen Tıklayın

Kaydet

1
Merhaba
Jinemed Tüp Bebek Merkezine Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by