bursa tüp bebek tedavisi
Tüp Bebek

Bursa tüp bebek ve Bursa kadın doğum uzmanı denildiğinde kendini ispat etmiş bir siteden bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

bursa kısırlık tedavisi
Kısırlık

Sağlıklı çiftler bebek sahibi olma zorluk yaşamamakta, gebelik doğal yollardan gerçekleşmektedir. Ancak bazı çiftler hiçbir korunma yöntemi uygulamadıkları…

bursa vajinismus tedavisi
Vajinismus

Vajinusmusu, kadının herhangi bir fiziksel sorunu olmamasına rağmen duyduğu korkular, kaygılar ve endişeler sebebiyle cinsel ilişkiye girememesi olarak tanımlayabiliriz.

bursa kadın hastalıkları doktoru
Kadın Hastalıkları

Eğer bebek sahibi olmak için uzun süredir uğraşıyorsanız ve sonuç olamıyorsanız kendinizde kadın hastalıkları olduğundan şüphelenebilirsiniz.

mikro cipli tup bebek tedavisi
Mikro Akışkan Çip Teknolojisi

Bebek sahibi olmayı çok fazla istediği halde çeşitli sorunlar nedeni ile bunu başaramayan pek çok çift bulunmaktadır. Günümüzde teknoloji…

infertilite_testleri-bursa
İnfertilite Testleri

Doğal yollarla bebek sahibi olmayı deneyen ancak bunda başarılı olamayarak tüp bebek tedavisi yaptırmak isteyen çiftlere öncelikle infertilite testleri uygulanmaktadır.

Yumurtalık Rezervi

Günümüzde birçok kadın kariyer yapmak için çocuk doğurma planlarını ileri tarihlere atmakta ve daha geç yaşlarda evlenmeyi tercih etmektedir.

Polikistik (PCOS)

Polikistik over sendromu yumurtalıklarda çok sayıda küçük ve iyi huylu kistlerin oluşmasına verilen hastalığın adıdır.

kadın kanserleri
Kadın Kanserleri

Kanser hiç şüphe yok ki yüzyılımızın en korkunç hastalığı. Teşhisi ve tedavisi çok zor bir hastalık olan kanser gün geçtikçe artmakta.