Mikro Akışkan Çip Teknolojisi

Mikro Akışkan Çip Teknolojisi

Bebek sahibi olmayı çok fazla istediği halde çeşitli sorunlar nedeni ile bunu başaramayan pek çok çift bulunmaktadır. Günümüzde teknoloji ve tıp alanı çok gelişmiş ve tüp bebek tedavisi gibi seçenekler sayesinde çiftlerin bebek sahibi olma şansları artmıştır. Sizde bebeğiniz olsun istiyorsanız tüp bebek tedavisini seçenekleriniz arasına ilave etmek isteyebilirsiniz. Bursa kadın doğum uzmanı ya da Bursa tüp bebek merkezi denildiğinde öne çıkan tüp bebek merkezimiz sizin de beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Merkezimizde yapılan tetkikler sonucunda kısırlık sorununun olduğu ve bu sorunun erkekten kaynaklandığının anlaşılması durumunda sizde pek çok erkek gibi mikro akışkan çip teknolojisinden faydalanabilirsiniz.

Mikro Akışkan Çip Teknolojisi Nedir?

Kısırlığın erkekten kaynaklandığı ve bu durumun sperm sayısında ya da hareketliliğinde bulunan sorunlara dayalı olduğunun anlaşılması halinde mikro akışkan çip teknolojisi tedavisi kullanılabilmektedir. Son yıllarda hızla yaygınlaşan bu yöntem umut vaat etmektedir. Mikro akışkan çip teknolojisi sayesinde DNA yapısı en uygun olan spermler seçilebilmekte ve bu sayede hamile kalma şansı artırılmaktadır.

Mikro Akışkan Çip Teknolojisi Nasıl Uygulanır?

Mikro akışkan çip teknolojisinin kullanıldığı tüp bebek tedavisinde öncelikli olarak kadının yumurta sayısının arttırılabilmesi amacıyla yumurtalıkları uyarıcı bir tedavi uygulanmaktadır. Daha sonra hormon ilaçlarının tatbikine geçilerek yeterli sayıda yumurta elde edilmektedir. Erkekten alınan sperm hücreleriyle kadından alınan yumurta hücreleri laboratuvar ortamında döllendirildikten sonra gebeliğin elde edilmesine uğraşılır. Mikro akışkan çip teknolojisi uygulandığında kaliteli embriyoları seçmek mümkün olduğundan hamilelik ihtimali artmaktadır. Mikro kanalcıklarda biriken sağlıklı spermler kullanılarak çiftin bebek sahibi olma hayaline bir adım daha yaklaşması sağlanmaktadır.

Mikro Akışkan Çip Teknolojisinin Avantajları Nelerdir?

Eğer bebek sahibi olmak isteyen çiftte erkek kısırlığı da mevcutsa ve erkeğin sperm sayısı azsa mikro akışkan çip teknolojisiyle gerçekleştirilen tüp bebek tedavisi hamilelik oranını arttırmaktadır. Bu sayede hem çiftlerin daha kolay bebek sahibi olması hem de dünyaya gelen bebeğin sağlıklı olması sağlanmaktadır. Mikro akışkan çip teknolojisi sayesinde spermler hiçbir şekilde zarar görmemekte ve sperm azlığından ya da kalitesinin düşüklüğünden kaynaklanan sorunlar aşılabilmektedir. Eski yöntemlerle kıyaslandığında çok daha büyük oranda başarı sağlanan bu yöntem sayesinde tüp bebek tedavisi aşamaları da azalmakta ve maliyette en düşük orana indirgenebilmektedir. Ayrıca bu yöntemle bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin ruhsal olarak fazla yıpranmalarının da önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Bursa tüp bebek tedavisi için sizde kaliteden taviz vermeden yoluna devam eden tüp bebek merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz. En doğru ve güncel bilgileri sizlere sunan Bursa tüp bebek merkezimiz sizin de beklentilerinizi rahatlıkla karşılayacaktır. En iyi Bursa tüp bebek merkezleri arasında gösterilen ve başarıları ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan tüp bebek merkezimiz sayesinde sizde hayalini kurduğunuz bebeğinizi kucağınıza alabilirsiniz. Bursa kadın doğum uzmanı gibi çok sayıda konuda ön planda yer alan ve sizlerin gösterdiği yoğun ilgiye cevap verebilme adına canla başla çalışan Bursa tüp bebek merkezimiz uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Kısırlık sorununun ortadan kaldırılmasına yönelik etkili adımlar atan Bursa tüp bebek merkezimizde mikro akışkan çip teknolojisi gibi pek çok yöntemden yararlanma şansını elde edebilirsiniz. Teknoloji harikası cihazlardan yararlanan Bursa tüp bebek merkezimiz en iyi hizmeti en ekonomik şekilde sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Sizde kısırlık gibi bebek sahibi olmanızı engelleyen problemlerle mücadele edebilme adına Bursa tüp bebek merkezimizden istifade eden şanslı hastalarımız arasına dahil olmaya ne dersiniz? Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezi ÜYTE Ünite Sorumlusu Op.Dr.Murat ERDEMİR

1
Merhaba
Jinemed Tüp Bebek Merkezine Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by